Ученици – успехи

Начало » Portfolio Items » Ученици – успехи

Ангел Стоянов Ангелов  е ръководител на Школа по информационни технологии към СУ „Сава Доброплодни“, гр. Шумен. Школата съществува от 2008/2009 г., като в нея се обучават над 50 възпитаници от 1. до 12. клас. Създадена първоначално по Национална програма „С грижа за всеки ученик“, модул „Осигуряване на обучение на талантливи ученици за участие в ученическите олимпиади“ в момента към Школата има включени групи по проект „УСПЕХ“, групи от ученици – профил „Изобразително изкуство“ (8. – 12. клас), групи със задължително избираема подготовка по „Информационни технологии“ (5. – 7. клас), групи със свободно избираема подготовка по „Информационни технологии“ (1. – 4. клас)., както и група по Национална програма „С грижа за всеки ученик“.
За краткото си съществуване Школата е успяла да излъчи национални първенци в различни международни и национални състезания и олимпиади по информационни технологии.

 

2016/2017 уч. година
Ангел Ангелов - ръководител
Школа по информационни технологии към СУ „Сава Доброплодни“, гр. Шумен

Национален кръг на Национална олимпиада по информационни технологии:

  • 3-то място в категория „Мултимедия“ – Валентин Бончев и Габриела Узунова
  • 4-то място в категория „Мултимедия“ – Илина Коцева и Алекс Илиев
  • Отлични оценки (90 % от резултата на първия в класирането) в индивидуалното класиране: Валентин Бончев, Габриела Узунова, Алекс Илиев, Илина Коцева

Microsoft Imagine Cup – Регионални европейски финали, гр. Загреб, Хърватия – Радостин Емануилов

1-в място в категория „Уеб приложение“ на Национално състезание за ученици и студенти „Web, Mobile, Cloud“, гр. Варна – Радостин Маринов, Радостин Емануилов и Габриел Атанасов

3-то място – Национален пролетен турнир по информационни технологии, гр. Велико Търново – Радостин Емануилов

2-ро място – Национално състезание по информационни технологии, информатика и визуални изкуства, гр. Девин –  Габриел Атанасов

Участие в IX International Conference ‘Cybersecurity in the Information Society MomentsРадостин Маринов, Радостин Емануилов и Георги Атанасов

3-то място – Национално състезание по информационни технологии „Джон Атанасов“ категория „Компютърни презентации“, гр. Благоевград – Валентин Бончев

Над 90 т. – Областен кръг на Национална олимпиада по информационни технологии:

  • Уеб сайт:
    • Денислав Русев и Ангел Венков
    • Мартин Минев и Димитър Димитров
  • Мултимедия:
    • Илина Коцева и Алекс Бончев
    • Габриела Узунова и Валентин Бончев
    • Петър Стоянов и Кристиян Косев
    • Георги Георгиев и Денислав Ангелов
    • Йордан Иванов и Йордан Дочков

Награди на СМБ – Шумен и ШУ „Еп. Константин Преславски“за 2016 г., Радостин ЕмануиловРадостин Маринов,  Георги Атанасов и Габриел Атанасов

2-ро място – Национално състезание по информационни технологии „Джон Атанасов“, категория „Мултимедийни презентации“, гр. София –  Денисав Ангелов и Георги Георгиев

3-то място – Национално състезание по информационни технологии „Джон Атанасов“, категория „Мултимедийни презентации“, гр. София –  Илина Коцева и Мартин Цолов

3-то място – Хакатон „CODE4SHUMEN“ – Състезание по практическо програмиране, гр. Шумен – Радостин ЕмануиловРадостин Маринов и Габриел Атанасов

5-то място в крайното класиране и 1-во място в трети кръг – „QUERYADA“ Националното състезание по извличане на данни, гр. Варна – Радостин Емануилов, Мертин Дервиш и Михаил Георгиев

Специална награда на журито – Конкурс-изложение „Младежко техническо творчество“, гр. Горна Оряховица – Кристиян Косев, Радостин Маринов и Радостин Емануилов

Ангел Стоянов Ангелов | Учителско портфолио

2015/2016 уч. година
Ангел Ангелов - ръководител
Школа по информационни технологии към СУ „Сава Доброплодни“, гр. Шумен

1-во място в категория „Мултимедийни и интернет приложения“ – Фестивал за медийни изкуства „Арлекин“, Радостин Маринов и Габриел Атанасов

Специална награда на журито – Фестивал за медийни изкуства „Арлекин“, Школа по информационни технологии към СОУ „Сава Доброплодни“

Награда на журито – Фестивала на роботиката, Клуб по роботика „Ron1n“ с ръководители Мадлена Станчева и Ангел Ангелов

1-во място в категория „Мултимедия“ – Национален кръг на олимпиадата по информационни технологии, Мирослав Дяков и Валентин Бончев

2-ро място в категория „Приложни програми“ – Национален кръг на олимпиадата по информационни технологии, Радостин Емануилов и Георги Атанасов

4-то място в категория „Мултимедия“ – Национален кръг на олимпиадата по информационни технологии, Денислав Ангелов и Георги Георгиев

1-во място в категория „Уеб сайт“ – Национално състезание по информационни технологии WebLoz, Мартин  Христов Маринов

1-во място – Съвместен център за обучение, симулации и анализ – Радостин Емануилов и Георги Атанасов

2-ро място в категория „Приложни програми“ – Пролетен турнир по информационни технологии – Радостин Николаев  Емануилов и Георги Атанасов Атанасов

3-то място в категория „Интернет програмиране“ – Пролетен турнир по информационни технологии – Радостин Христов Маринов и Габриел Атанасов Атанасов

Kласирани ученици за Национален кръг на олимпиадата по информационни технологии:

  • Категория „Мултимедия“ – Денислав Ангелов, Георги Георгиев, Мирослав Дяков, Валентин Бончев
  • Категория „Уеб сайт“ – Мартин Маринов
  • Категория „Приложни програми – Радостин Николаев  Емануилов и Георги Атанасов Атанасов

Финалист на Национален кръг на олимпиадата по гражданско образование Мартин Маринов

„Млади посланици на технологиите и иновациите“ – Мicrosoft & InnovationStarter / Youth  Spark Live – Йордан Николаев, Георги Атанасов, Мартин Христов Маринов и Габриел Атанасов

2-ро място в група „Интернет приложения“ – Национално състезание по информационни технологии, гр. Благоевград – Радостин Христов Маринов и Габриел Атанасов Атанасов

ТОП 5 – секция „Информатика и информационни технологии“, Научна сесия на Ученическия институт на БАН – Радостин Христов Маринов и Габриел Атанасов Атанасов

3-то място в група „Мултимедийни презентации“ – Национален есенен турнир „Джон Атанасов“, гр. София – Мартин Христов Маринов

3-то място в група „Интернет приложения“ – Национален есенен турнир „Джон Атанасов“, гр. София – Радостин Христов Маринов и Габриел Атанасов Атанасов

5-то място в група „Приложни програми“ – Национален есенен турнир „Джон Атанасов“, гр. София – Радостин Николаев Емануилов  

Ангел Стоянов Ангелов | Учителско портфолио

2014/2015 уч. година
Ангел Ангелов - ръководител
Школа по информационни технологии към СОУ „Сава Доброплодни“, гр. Шумен

Класиран в Национален отбор на България за „MOS World Championship“, гр. Далас – САЩ – Радостин Христов Маринов

1-во място в група „Мултимедийни презентации“ – Национален есенен турнир „Джон Атанасов“, гр. София – Мартин Христов Маринов

1-во място в група „Уеб сайт“ на Национално състезание за уеб разработване „WebLoz’ 15“ – Мартин Христов Маринов

1-во място в група „Уеб дизайн“ на Национално състезание по Икономика и Информационни технологии „За купата на Декана“ – ШУ „Епископ Константин Преславски“, гр. Шумен – Радостин Христов Маринов

2-ро място в група „Интернет приложения“ на Седмо национално състезание по информациони технологии, гр. Благоевград – Радостин Маринов

2-ро място в категория „Млади уеб таланти“ – Уеб награди за Български сайт „БГ САЙТ“, гр. София – Мартин Христов Маринов

2-ро място в група „Самостоятелни компютърни приложения“ на Седмо национално състезание по информациони технологии, гр. Благоевград – Радостин Николаев

2-ро място в група „Уеб сайт 5-8. клас“ на Седмо национално състезание по информациони технологии, гр. Благоевград – Мартин Маринов

3-то място – Национално състезание по Икономика и Информационни технологии „За купата на Декана“ – ШУ „Епископ Константин Преславски“, гр. Шумен – Радостин Николаев Емануилов

4-то място – Национално състезание по Икономика и Информационни технологии „За купата на Декана“ – ШУ „Епископ Константин Преславски“, гр. Шумен – Янислав Георгиев Колев

Специална награда за „Най-добро алгоритмично решение“ – Национално състезание за уеб разработване „WebLoz’ 15“ – Радостин Николаев Емануилов

Най-млад сертифициран Microsoft Office Specialist в България – Мартин Христов Маринов

Двадесет и двама сертифицирани Microsoft Office Specialist-и от СОУ „Сава Доброплодни“, гр. Шумен

Допуснати до защита проекти в Национален конкурс „Млади таланти“, гр. София

  • Радостин Христов Маринов
  • Радостин Николаев Емануилов
  • Мартин Христов Маринов

Приз „Сава Академия“ – СОУ „Сава Доброплодни“, гр. Шумен

  • Радостин Христов Маринов
  • Радостин Николаев Емануилов
  • Мартин Христов Маринов

Класирани на Национални олимпиади:

  • Информационни технологии
    • Радостин Христов Маринов – Оценка 5.50
    • Радостин Николаев Емануилов -Оценка 5.75
  • Гражданско образование
    • Янислав Георгиев Колев – Оценка 5.25
Ангел Стоянов Ангелов | Учителско портфолио

 

2013/2014 уч. година
Ангел Ангелов - ръководител
Школа по информационни технологии към СОУ „Сава Доброплодни“, гр. Шумен

1-во място в група „Интернет издания“ на Международен фестивала за детско медийно изкуство “Арлекин“ – Мартин Маринов.

Специални награди от Национален конкурс „Млади таланти“, гр. София:

3-то място на Финален на Международен конкурс „Математика и проектиране 7“ към международен проект MITE (Methodology and Information Technologies in Education – Методика и информационни технологии в образованието), гр. Москва. Автори: Радостин МариновАлбена ИвановаАнгел Ангелов.

Оценки от Национален кръг на Национална олимпиада по информационни технологии, гр. Монтана:

  • Радостин Емануилов – отличен 6.00
  • Радостин Маринов – отличен 5.75
  • Мартин Маринов – отличен 5.75
  • Янислав Колев – отличен 5.50
  • Мерт Мерткан – отличен 5.50

3-то място в група „Уеб сайт“ на Национална олимпиада по информационни технологии, гр. Монтана – Радостин Емануилов.

4-то място в група „Мултимедия“ на Национална олимпиада по информационни технологии, гр. Монтана – Мартин Маринов.

4-то място в група „Интернет приложения“ на Национална олимпиада по информационни технологии, гр. Монтана – Радостин Маринов.

1-во място в Национален кръг на Международен конкурс „Математика и проектиране 7“ към международен проект MITE (Methodology and Information Technologies in Education – Методика и информационни технологии в образованието). Проектът бе представен в направление „Организация на класната работа за повишаване на успеваемостта (за учители) е с покана за представяне на финален кръг в гр. Москва. Автори: Радостин Маринов, Албена Иванова, Ангел Ангелов.

2-ро място в група „Интернет приложения“ на Национално състезание за уеб-разработване WebLoz’14, гр. Лозница – Радостин Емануилов.

3-то място в група „Интернет приложения“ на Национално състезание за уеб-разработване WebLoz’14, гр. Лозница – Радостин Маринов.

1-во място в група „Интернет приложения“ на Шесто национално състезание по информациони технологии, гр. Благоевград – Радостин Маринов.

2-ро място в група „Уеб сайт“ на Шесто национално състезание по информациони технологии, гр. Благоевград – Мартин Маринов.

4-то място в група „Уеб сайт“ на Шесто национално състезание по информациони технологии, гр. Благоевград – Мерт Мерткан.

4-то място в група „Уеб сайт“ на Шесто национално състезание по информациони технологии, гр. Благоевград – Габриел Атанасов.

4-то място в група „Интернет приложения“ на Шесто национално състезание по информациони технологии, гр. Благоевград – Радостин Емануилов.

1-во място в група „Ре-дизайн“ на Състезание по информационни технологии за студенти и ученици, гр. Варна – Радостин Емануилов.

2-ро място в група „Уеб дизайн“ на Състезание по информационни технологии за студенти и ученици, гр. Варна – Радостин Маринов.

3-то място в група „Дигитални изкуства“ на Състезание по информационни технологии за студенти и ученици, гр. Варна – Мерт Мерткан.

Специална награда от  за Национален кръг (единствен участник от Област Шумен) на Национално състезание по информациони технологии IT Знайко, кк. Пампорово – Мартин Цолов.

Класирани за Национален кръг на Олимпиада по информационни технологии, гр. Монтана:

Отлична грамота от XIV Ученическа конференция, организирана в рамките на XLIII Пролетна конференция на СМБ, от Ученически институт към Института по математика и информатика към БАН – Радостин Маринов.

Отлична грамота от XIV Ученическа конференция, организирана в рамките на XLIII Пролетна конференция на СМБ, от Ученически институт към Института по математика и информатика към БАН – Радостин Емануилов.

Специална грамота за социален проект от XIV Ученическа конференция, организирана в рамките на XLIII Пролетна конференция на СМБ, от Ученически институт към Института по математика и информатика към БАН – Мерт Мерткан.

Топ 10 в група „Фотография“ на Национално състезание по информационни технологии „Аз мога – тук и сега“, гр. Девин – Александър Даков.

Ангел Стоянов Ангелов | Учителско портфолио

2012/2013 уч. година
Ангел Ангелов - ръководител
Школа по информационни технологии към СОУ „Сава Доброплодни“, гр. Шумен

1-во място (награда на журито) на Фестивала за детско медийно изкуство “Арлекин“ – Габриел Атанасов и Йордан Йорданов.

1-во място (награда на публиката) на Фестивала за детско медийно изкуство “Арлекин“ – Мартин Маринов.

1-во място (награда на Българска уеб асоциация) на Фестивала за детско медийно изкуство “Арлекин“ – Янислав Колев.

1-во място в група „Мултимедия“ на Национална олимпиада по информационни технологии, гр. Монтана – Мартин Маринов.

4-то място в група „Уеб сайт“ на Национална олимпиада по информационни технологии, гр. Монтана, – Радостин Емануилов.

4-то място в група „Мултимедия“ на Национална олимпиада по информационни технологии, гр. Монтана, – Мерт Мерткан.

Оценки на Национална олимпиада по информационни технологии, гр. Монтана:

  • Радостин Маринов – отличен 6.00
  • Йордан Йорданов – отличен 6.00
  • Габриел Атанасов – отличен 5.75
  • Радостин Емануилов – отличен 5.75
  • Мерт Мерткан – отличен 5.50
  • Мартин Маринов – мн. добър 5.25

1-во място в група „Уеб приложение “ на Национално състезаниеза уеб разработване, гр. Лозница – Радостин Маринов.

1-во място в група „Уеб сайт“ на Национално състезаниеза уеб разработване, гр. Лозница – Мартин Маринов.

2-ро място в група „Уеб сайт“ на Национално състезаниеза уеб разработване, гр. Лозница – Радостин Емануилов.

Специална грамота за интерактивно приложение на Национално състезаниеза уеб разработване, гр. Лозница – Янислав Колев.

1-во място в група „Уеб дизайн“ на Състезание по информационни технологии за студенти и ученици, гр. Варна – Радостин Маринов.

3-то място в група „Уеб дизайн“ на Състезание по информационни технологии за студенти и ученици, гр. Варна – Радостин Емануилов.

2-ро място (отборно класиране) на Национално състезание по информационни технологии, гр. Велико Търново – Шахин Наджи и Сезяр Гюнаев.

3-то място на Национално състезание по информационни технологии, гр. Велико Търново – Радостин Емануилов.

Класирани за Национален кръг на Олимпиада по информационни технологии, гр. Монтана:

  • Радостин Маринов – група „Уеб сайт“
  • Радостин Емануилов – група „Уеб сайт“
  • Мерт Мерткан – група „Мултимедия“
  • Габриел Атанасов – група „Мултимедия“
  • Йордан Йорданов – група „Мултимедия“
  • Мартин Маринов – група „Мултимедия“

Специална грамота от XIII Ученическа конференция, организирана в рамките на XLII Пролетна конференция на СМБ, от Ученически институт към Института по математика и информатика към БАН (от VII до XII клас) – Радостин Емануилов ученик в VII клас.

Грамота за много добро участие от XIII Ученическа конференция, организирана в рамките на XLII Пролетна конференция на СМБ, от Ученически институт към Института по математика и информатика към БАН – Радостин Маринов.

2-ро място в група „Интернет приложения“ (IX – XII клас) на Пето национално състезание по информациони технологии, гр. Благоевград – Радостин Маринов (ученик в VIII клас).

2-ро място в група „Уеб сайт“ на Пето национално състезание по информациони технологии, гр. Благоевград – Радостин Емануилов.

3-то място в група „Уеб сайт“ на Пето национално състезание по информациони технологии, гр. Благоевград – Мартин Маринов.

1-во място в група „Мултимедийни презентации“ на Национален есенен турнир по информациони технологии „Джон Атанасов“, гр. София – Янислав Колев.

1-во място в група „Мултимедийни презентации“ на Национален есенен турнир по информациони технологии „Джон Атанасов“, гр. София – Радостин Емануилов.

2-ро място в група „Мултимедийни презентации“ на Национален есенен турнир по информациони технологии „Джон Атанасов“, гр. София – Габриел Атанасов.

2-ро място в група „Мултимедийни презентации“ на Национален есенен турнир по информациони технологии „Джон Атанасов“, гр. София – Йордан Йорданов.

3-то място в група „Мултимедийни презентации“ на Национален есенен турнир по информациони технологии „Джон Атанасов“, гр. София – Мерт Мерткан.

6-то място в група „Интернет приложения “ (IX – XII клас) на Национален есенен турнир по информациони технологии „Джон Атанасов“, гр. София – Радостин Маринов (ученик в VIII клас).

Ангел Стоянов Ангелов | Учителско портфолио
2011/2012 уч. година
Ангел Ангелов - ръководител
Школа по информационни технологии към СОУ „Сава Доброплодни“, гр. Шумен

1-во място в група „Интернет прoграмиране“ (V – VIII клас) на Национално състезание за уеб разработване WEBLOZ ’12, гр. Разград, Лозница – Радостин Маринов.

3-то място в група „Уеб сайт“ на Национална олимпиада по информационни технологии, гр. Благоевград – Радостин Маринов.

Класиране от Национален кръг на Националнo състезание по информационни технологии IT Знайко и IT Знайко+

  • 1-во място Мерт Мерткан – VII клас
  • 2-ро място Радостин Емануилов – VI клас
  • 2-ро място Янислав Колев – VII клас
  • 3-то място Едиз Осман – I клас
  • Грамота за оригиналност – Калин Денчев – VII клас
  • Грамота за техническа сложност – Габриел Атанасов – VII клас
  • Грамота за техническа сложност – Радостин Маринов – VII клас

3-то място на състезание по web дизайн за ученици и студенти – ВСУ „Черноризец Храбър“, гр. Варна – Радостин Маринов.

Специална грамота от XII Ученическа конференция, организирана в рамките на XLI Пролетна конференция на СМБ, от Ученически институт към Института по математика и информатика към БАН (от IX до XII клас) – Радостин Маринов ученик в VI клас.

4-то място в група „Интернет приложения“ (до XII клас) на Четвърто национално състезание – Благоевград – Радостин Маринов ученик в VI клас.

Специална награда на организаторите на Четвърто национално състезание – Благоевград – Янислав Колев.

100 т. Областен кръг на Национална олимпиада по Информационни технологии. Категория „Уеб сайт“ – Радостин Маринов.

100 т. Областен кръг на Национална олимпиада по Информационни технологии. Категория „Мултимедия“ – Габриел Атанасов.

100 т. Областен кръг на Национална олимпиада по Информационни технологии. Категория „Мултимедия“ – Йордан Йорданов.

100 т. Областен кръг на Национална олимпиада по Информационни технологии. Категория „Мултимедия“ – Радостин Емануилов.

100 т. Областен кръг на Национална олимпиада по Информационни технологии. Категория „Мултимедия“ – Калин Денчев.

98 т. Областен кръг на Национална олимпиада по Информационни технологии. Категория „Мултимедия“ – Мерт Мерткан.

93 т. Областен кръг на Национална олимпиада по Информационни технологии. Категория „Мултимедия“ – Янислав Георгиев.

Ангел Стоянов Ангелов | Учителско портфолио

 

2010/2011 уч. година
Ангел Ангелов - ръководител
Школа по информационни технологии към СОУ „Сава Доброплодни“, гр. Шумен

2-ро място в група „Уеб сайт“ на Национална олимпиада по информационни технологи“, гр. Благоевград – Николай Кулов.

3-то място в група „Уеб сайт“ на Национална олимпиада по информационни технологии“, Благоевград – Радостин Маринов.

1-во място в група „Уеб дизайн “ на Национално състезание за уеб разработване, гр. Лозница – Павел Неделчев и Моника Тошева.

2-ро място в група „Интернет програмиране“ на Национално състезание за уеб разработване, гр. Лозница – Николай Кулов.

3-то място в група „Уеб дизайн “ на Национално състезание за уеб разработване, гр. Лозница – Иванина Върбанова.

1-во място в група „Интернет приложения“ на Трето национално състезание, гр. Благоевград – Николай Кулов.

2-ро място в група „Уеб сайт“ на Трето национално състезание, Благоевград – Радостин Маринов.

2-ро място на състезание по web дизайн за ученици и студенти – ВСУ „Черноризец Храбър“, гр. Варна – Николай Кулов.

2-ро място в категория „Уеб сайт“ на Шесто национално състезание по информациони технологии „XXI век – иновационни технологии в българското образование“, гр. Монтана – Радостин Маринов.

Отличие на Единадесетата Ученическата конференция – УиЧИМИ, гр. Пловдив – Моника Тошева и Павел Неделчев.

Специална награда за успешен дебют на Единадесетата Ученическата конференция – УиЧИМИ, гр. Пловдив – Николай Кулов.

1-во място в група „Уеб приложение“ на Десети национален есенен турнир по информатика и информациони технологии „Джон Атанасов“, гр. Шумен – Моника Тошева и Павел Неделчев.

1-во място в група „С1 – Компютърни презентации“ на Десети национален есенен турнир по информатика и информациони технологии „Джон Атанасов“, гр. Шумен – Янислав Колев.

2-ро място в група „С1 – Компютърни презентации“ на Десети национален есенен турнир по информатика и информациони технологии „Джон Атанасов“, гр. Шумен – Радостин Емануилов.

3-то място в група „С1 – Компютърни презентации“ на Десети национален есенен турнир по информатика и информациони технологии „Джон Атанасов“, гр. Шумен – Габриел Атанасов.

4-то място в група „С1 – Компютърни презентации“ на Десети национален есенен турнир по информатика и информациони технологии „Джон Атанасов“, гр. Шумен – Йордан Йорданов.

6-то място в група „Уеб приложение“ на Десети национален есенен турнир по информатика и информациони технологии „Джон Атанасов“, гр. Шумен – Николай Кулов.

8-мо място в група „С1 – Компютърни презентации“ на Десети национален есенен турнир по информатика и информациони технологии „Джон Атанасов“, Шумен – Мерт Мерткан.

11-то място в група „Уеб приложение“ (VIII-XII клас) на Десети национален есенен турнир по информатика и информациони технологии „Джон Атанасов“, гр. Шумен – Радостин Маринов, ученик в VI клас.

Ангел Стоянов Ангелов | Учителско портфолио

 

2009/2010 уч. година
Ангел Ангелов - ръководител
Школа по информационни технологии към СОУ „Сава Доброплодни“, гр. Шумен

1-во място в група „Уеб дизайн“ на Национално състезание за уеб дизайн и програмиране „WEBLOZ’10” Лозница, област Разград – Иванина Върбанова.

Награда на публиката на Национално състезание за уеб дизайн и програмиране „WEBLOZ’10” Лозница, област Разград- Иванина Върбанова.

Специално отличие на Десета ученическа конференция към Ученически институт по математика и информатика – Павел Неделчев.

Специално отличие на Ученическата секция (УС’10) на XXXIX Пролетна конференция на СМБ – Иванина Върбанова.

2-ро място в група „Уеб сайт“ на Второ национално състезание, гр. Благоевград –Радостин Маринов.

4-то място в група „Мултимедийни приложения“ на Второ национално състезание, гр. Благоевград – Янислав Колев.

3-то място в група „Уеб сайт“ на Национална олимпиада по информационни технологии – Николай Кулов.

5-то място в група „Уеб сайт“ на Национална олимпиада по информационни технологии – Радостин Маринов.

7-мо място в група „Мултимедия“ на Национална олимпиада по информационни технологии – Янислав Колев.

9-то място в група „Мултимедия“ на Национална олимпиада по информационни технологии – Денислав Георгиев.

2-ро място в група B на Национален есенен турнир по информатика и информациони технологии „Джон Атанасов“, гр. Шумен – Павел Неделчев.

2-ро място в група С1 на Национален есенен турнир по информатика и информациони технологии „Джон Атанасов“, гр. Шумен – Янислав Георгиев.

4-ро място в група С1 на Национален есенен турнир по информатика и информациони технологии „Джон Атанасов“, гр. Шумен – Йордан Йорданов.

10-то място в група В ( VIII-XII клас) на Национален есенен турнир по информатика и информациони технологии „Джон Атанасов“, гр. Шумен – Радостин Маринов, ученик в V клас.

Ангел Стоянов Ангелов | Учителско портфолио

 

2008/2009 уч. година
Ангел Ангелов - ръководител
Школа по информационни технологии към СОУ „Сава Доброплодни“, гр. Шумен

1-ро място в група С1 на Национален есенен турнир по информатика и информациони технологии „Джон Атанасов“, гр. Шумен – Стефан Стефанов.

4-то място в група С1 на Национален есенен турнир по информатика и информациони технологии „Джон Атанасов“, гр. Шумен – Ивайло Тодоров.

1-во място в група VIII-XII клас на Национално състезание „Млади таланти“, София – Стефан Стефанов, ученик в VII клас.

1-во място в категория „Мултимедия“ на Национална олимпиада по информационни технологии – Стефан Стефанов.

4-то място в крайното класиране в категория „Мултимедия“ на Национална олимпиада по информационни технологии – Ивайло Тодоров.

Ангел Стоянов Ангелов | Учителско портфолио

 

2007/2008 уч. година
Ангел Ангелов - ръководител
Школа по информационни технологии към СОУ „Сава Доброплодни“, гр. Шумен

Класиран до финален кръг на Национална олимпиада по информационни технологии – Стефан Стефанов.

3-то място в група С1 на Областно състезание по информационни технологии „Весело междучасие“, гр. Шумен – Стефан Стефанов.

6-то място в група С1 на Национален есенен турнир по информатика и информациони технологии „Джон Атанасов“, гр. Шумен – Стефан Стефанов.

Ангел Стоянов Ангелов | Учителско портфолио

 

 

Публикувано: Ангел Стоянов Ангелов | Учителско портфолио
Дата: Юни 07, 2015

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com